Przeprowadzki Gliwice

Szanowni Państwo,

Świadczymy usługi transportowe zarówno na terenie Gliwic, jak i we wszystkich miastach całego województwa śląskiego. Usługę przeprowadzki w Gliwicach, można zamówić poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 691 917 737 lub formularz kontaktowy na naszej stornie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego biura, które znajduje się w Gliwicach na ulicy Bojkowskiej 49.

Zapewniamy doradztwo i pozostałe usługi przeprowadzki kompleksowo. Ceny ustalamy przy tym indywidualnie w zależności od odległości, zakresu podjętych przez nas prac oraz wielkości zlecenia, dlatego nie czekaj tylko zadzwoń i zapytaj o wycenę!

Dysponujemy również pojazdem z hydraulicznym dźwigiem samochodowym, którym możemy przewozić materiały bardzo ciężkie a także maszyny przemysłowe i inne urządzenia czy materiały wymagające transportu specjalistycznego. HDS Gliwice zamówicie Państwo u nas praktycznie z dnia na dzień.

Jesteśmy też otwarci na negocjacje cenowe, więc jeśli zależy ci na znalezieniu atrakcyjnej cenowo oferty dla siebie lub dla swojego przedsiębiorstwa, warto zdecydować się właśnie na nasze usługi.