Przeprowadzki Zabrze

Przeprowadzki Zabrze – powierz nam nawet najbardziej skomplikowane zadanie

Nasza firma w usługach przeprowadzkowych i transportowych posiada duże, już ponad 20 letnie doświadczenie. Dysponujemy nowoczesnymi meblowozami z podnośnikami hydraulicznymi oraz posiadamy doświadczony personel. Przeprowadzamy domy, mieszkania, magazyny, biura, całe firmy – poradzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanym i delikatnym zleceniem, gdzie jakość jest priorytetem. Działamy wieloaspektowo, w tym dostarczamy różne materiały do pakowania, demontujemy i montujemy meble, przewozimy serwery, fortepiany, sejfy, a także kruche i wartościowe przedmioty.

przeprowadzki-zabrze

Ile zapłacisz za przeprowadzkę z Zabrza

Cena każdej przeprowadzki jest inna. Wszystko zależy od tego co i jak daleko przewozimy. Inną cenę zaproponujemy za przewóz ciężkiej kasy pancernej, która wymagać będzie zaangażowania dodatkowego zespołu a inną za przeprowadzkę małego mieszkania. Cena przeprowadzki zależy również od odległości na jaką będziemy przewozić rzeczy. Przeprowadzki realizujemy nie tylko w Zabrzu ale przede wszystkim na terenie całego Śląską. Mamy możliwość realizowania również przeprowadzek międzynarodowych. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowaną przeprowadzkę – jeśli tylko masz pytania zadzwoń do nas. Chętnie porozmawiamy na temat przeprowadzki, którą Państwo planują.

Przeprowadzki Zabrze a zabezpieczenie Twojego mienia

Posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 zł, więc nawet w przypadku kłopotów, a te zdarzają się bardzo rzadko, każdy z naszych klientów jest zabezpieczony. Ponadto nasze samochody wyposażone są w odpowiednie zabezpieczenia (m.in. taśmy, materiały ochronne, itp.) a kierowcy odpowiednio dobrani przeszkoleni. Warto powierzyć organizację przeprowadzki nam!