Przeprowadzki firm

Firma „1+1 Amex” w ciągu kilkunastu lat swej działalności nabyła już takiego doświadczenia, że każda przeprowadzka odbędzie się sprawnie i szybko, gdyż takie wydarzenie traktujemy zawsze indywidualnie.

Banki, sądy, archiwa, biblioteki, szkoły, firmy małe i duże, obdarzyły nas swoim zaufaniem, setki prywatnych osób korzystało z naszych usług. Jesteśmy bowiem profesjonalistami w tej dziedzinie, partnerem wiarygodnym, który dostosowuje się do wymagań klienta.

Przeprowadzając firmy dbamy o to, aby przeprowadzka była najmniej uciążliwa dla ich pracowników, powierzone nam mienie i często niezwykle cenne przedmioty dotarły w nienaruszonym stanie na miejsce przeznaczenia, to jest naszym priorytetem. Często zdarza się, że firmy które przeprowadzamy życzą sobie, aby mienie przewieźć np. w weekend. Pracujemy wtedy do późnych godzin wieczornych, a nawet nocnych. Jeśli ma być przewożona dokumentacja do jej sprawnego transportowania używamy pojemników lub kartonów, które możemy dostarczyć klientowi kilka dni przed przeprowadzką.

Posiadamy duże doświadczenie w transporcie wszelkich urządzeń elektronicznych, ogromnych kserokopiarek i serwerów. Stale współpracujemy z firmą OCE Poland, która obdarzyła nas swoim zaufaniem. Kadra pracowników świetnie wyszkolonych przez te wszystkie lata, tworzących zgrany zespół, posiadany sprzęt i akcesoria do przeprowadzki, gwarantują absolutne bezpieczeństwo przewożonym przedmiotom, a posiadane certyfikaty, referencje i ubezpieczenia rekomendują „1+1 Amex” jako firmę świadczącą usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli szukacie Państwo firmy takiej właśnie jak nasza, a przy tym oferującej konkurencyjne ceny-zapraszamy do skorzystania z naszych usług.