Przeprowadzki krajowe

Firma  „1+1 Amex”  posiada kilkunastoletnią  wiedzę i doświadczenie w zakresie świadczenia usług  przeprowadzkowych .  Dysponujemy wysoko przeszkolonymi pracownikami tworzącymi zgrany zespół , odpowiednim sprzętem oraz meblowozami różnej wielkości z  windami samozaładowczymi.

Przeprowadzamy klientów prywatnych , banki, szkoły, biblioteki ,magazyny, sądy, archiwa, a rodzaj i asortyment przeprowadzanego mienia jest niezwykle bogaty : meble, sprzęt elektroniczny, kasy pancerne i sejfy, lady chłodnicze, serwery i kserokopiarki o różnych gabarytach , po bardzo cenne i kruche drobiazgi.

Wybierając firmę  „ 1+1 Amex  ” możecie być  Państwo pewni, że dokonaliście świetnego wyboru, że wszystkie wskazane przez Was rzeczy zostaną przetransportowane na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie .  Wiedząc, że przeprowadzka jest przeżyciem stresującym dla naszego klienta dbamy o to, aby była ona przeprowadzona sprawnie,  szybko oraz terminowo. Panująca o naszej firmie opinia , że  jesteśmy partnerem wiarygodnym, rzetelnym
i uczciwym jest dla nas motorem właśnie takiego działania.

Przeprowadzka to również  wiele problemów i spraw, które należy rozwiązać zanim do niej przystąpimy i robimy to, aby mimo wszelkich uciążliwości była ona po prostu przyjemna. Do wykonania wszystkich prac związanych z przeprowadzką firma  „ 1+1 Amex  ” posiada niezbędne uprawnienia, certyfikaty i ubezpieczenia. Rekomendują one „ 1+1 Amex  ” jako firmę świadczącą usługi przeprowadzkowe w sposób profesjonalny  i na wysokim poziomie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.