Przeprowadzki Sosnowiec

Przeprowadzki Sosnowiec, transport mebli, pianin, sejfów

Nasza firma zajmuje organizacją przeprowadzek dla osób prywatnych i dla firm miedzy innymi w Sosnowcu. W zakresie przeprowadzek mamy ogromne doświadczenie ponieważ nasza firma powstałą na Śląsku i nieprzerwanie działa od ponad 20 lat! Realizujemy przeprowadzki zarówno na terenie Sosnowca, jak i innych miast aglomeracji śląskiej oraz województwa śląskiego. Przeprowadzki Sosnowiec zrealizujemy dla Ciebie szybko, wygodne i bezstresowo. Zajmiemy się wszystkim, co z nimi związane – kompleksowo, terminowo i w dobrej cenie. Oferujemy możliwość dostarczenia kartonów na potrzeby przeprowadzki dla Państwa z naszej strony. Po prostu zadzwoń i zapytaj o ofertę teraz! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie dotyczące przeprowadzek z Sosnowca.

Przeprowadzki Sosnowiec – cennik

Niestety nie ma możliwości ustalenia jednolitej ceny dla wszystkich przeprowadzek w taki sposób, żeby wycenić przeprowadzkę uczciwie, ponieważ zależy ona od tego co będzie przewożone (np. duży sejf czy kasa pancerna wymaga zaangażowania dodatkowego zespołu i specjalistycznych sprzętów, żeby przeprowadzka była sprawna). Ilość przewożonych rzeczy również ma znaczenie. Dodatkowo podczas wyceny przeprowadzki ustalana jest odległość i trasa przejazdu. Przeprowadzki w obrębie samego Sosnowca czy do najbliższego miasta będą wymagały mniej czasu niż wyjazd poza Śląsk. Dlatego każdorazowo zalecamy zadzwonić do nas i zapytać o ofertę – szybko skalkulujemy dla Państwa cenę i podamy pierwszy możliwy do realizacji przeprowadzki termin.

Przeprowadzki Sosnowiec – bezpieczeństwo Państwa mienia

Transportujemy cięższe i wielkogabarytowe przedmioty, w tym fortepiany, pianina, urządzenia biurowe, sprzęt AGD, RTV, meble. Aby wszystkie powierzone nam rzeczy były należycie zabezpieczone, dostarczymy specjalne wytrzymałe kartony i inne materiały do pakowania. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu przeprowadzka odbędzie się bez żadnych problemów. Nasza firma każdego roku ubezpiecza Państwa mienie na łączną kwotę 1 000 000 zł na wypadek wszelkich negatywnych zdarzeń, które mogą nas spotkać. Bezpieczeństwo przewożonych rzeczy to dla nas priorytet.

przeprowadzki-sosnowiec

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych referencji dotyczących przeprowadzek – działamy nieprzerwanie już ponad 20 lat i nieustannie realizujemy przeprowadzki zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm czy instytucji rządowych.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat Państwa przeprowadzki – Adam Pawlaczek